Říjen 2009

New Moon Stills

21. října 2009 v 20:57 | Werushka |  NEW MOON
free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.free image host.

New Moon Promotional Cards

18. října 2009 v 14:23 | Werushka |  NEW MOON
Na new-moon-gallery.blog.cz jsem ve třech článcích našla soubor sběratelských karet jako promo fotky New Moon. Já jsem do článku vybrala jenom ty na kterých se nachází Bella. Doufám, že se vám budou líbit.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host.free image host.
free image host.

Bella Swan - INFO

18. října 2009 v 10:11 | Werushka
Celé jméno: Isabella Marie Swan
Přezdívka: Bells nebo Bella
Datum narození: 13.9.1988
Místo narození: Forks
Znamení: Panna
Nynější bydliště: dříve Phoenix, nyní Forks
Oči: hnědé
Postava: hubená
Výška: 162 cm
Oblíbená barva: hnědá
Povaha: Přizpůsobí se ostatním, vyjde vstříc každému, přesto je paličatá.
Nesnáší: Sport, když si z ní ostatní dělají srandu, déšť
Miluje: slunce, Edwarda

Bella jse dcera Charlieho, který je policejní náčelník, a Reneé, jenž je učitelka v mateřské školce.
Její rodiče se ale rozvedli když jí bylo pouhých 6 měsíců a matka ji vzala do Phoenixu, kde poté vyrůstala. Každé léto jezdila na 2 týdny do Forks za otcem, ale nikdy se jí tam nechtělo a ve svých 13ti letech rozhodla, že už tam nechce jezdit. Od té doby Charlie jezdil za nimi do Phoenixu.
Když se její matka Reneé znovu vdala za Phila, který je sportovec nižší třída, je její matka opět šťastná. Phil ale hodně cestuje a ona se trápí když nemůže jet s ním, protože musí Bellu hlídat doma. Nakonec ve svých 17ti letech se Bella rozhodne přestěhovat do Forks aby taky byla chvíli s otcem a její matka mohla cestovat s novým manželem.

Rozbřesk - INFO

17. října 2009 v 22:13 | Werushka
OBSAH:
Bella a Edward se jsou maximálně šťastní a užívají si každé společné chvilky. Navíc v Zatmění Bella přjala žádost o ruku a v tomto díle se konečně dočkáme jejich krásné svatby a nečekaného napů upířího potomka. Jako se to všechno vyhrbí to se dočtte v knize.

Autor: Stephenie Meyerová
Rok vydání: 2009
Vydavatel: Little Brown and Company
Vydavatel v ČR: Egmont

Zatmění - INFO

17. října 2009 v 22:03 | Werushka |  ECLIPSE
OBSAH:
Edward je zpět a Bella je maximálně šťastná. Jedinou starost ji dělá její bývalý nejlepší kamarád Jacob, který se s ní nebaví, kvůli Edwardovi. edward je upír a Jacob zase vlkodlak. Jsou nekontrolovatelní nepřátelé. Jediné co je spojuje je láska k Bella. Tak zase neví co cítí k Jacobovi a když se jí konečně nabízí možnost proměny tak váhá, protože jestli by jí Cullenovi proměnili tak by si znepřátelila Jacoba. Navíc je Victorie s armádou novorozených upírou, protože stále chce pomstít Jamesovu smrt. Poté musí Jacob i Edward odhodit svoje zábrany a postavit se společně proti armádě novorozených a ochránit Bellu.

Autor: Stephenie Meyerová
Rok vydání: 2007
Vydavatel: Littel Brown and Company
Vydavatle v ČR: Egmont
Počet Stran: 480
KAPITOLY:
1. Ultimátum
2. Vytáčka
3. Motivace
4. Příroda
5. Otisk
6. Švýcarsko
7. Nešťastný konec
8. Nálada
9. Cíl
10. Pach
11. Legendy
12. Čas
13. Novorozený
14. Prohlášení
15. Sázka
16. Epocha
17. Spojenectví
18. Instruktáž
19. Sobec
20. Kompromic
21. Stopy
22. Oheň a led
23. Zrůda
24. Náhlé rozhodnutí
25. Zrcadlo
26. Etika
27. Potřeby
Epilog - Volba

Stmívání - INFO

17. října 2009 v 21:50 | Werushka
OBSAH:
Isabella Swanová se stěhuje do městečka Forks, kde se jí to vše příčí, protože ve městě neustále prší a ona má ráda slunce. Její matka žije ve Phoenixu se svým novým manželem a Bella tď bude žít o otce, který je polecejní náčelník, ve Forks. Dokonce i déšť Belle přestane vadit když potká sympatického Edwarda Cullena a jeho tajemnou rodinu, která jí velice přitahuje, ale přitom cítí, že by se od nic mla držet dál. Nakonce se do sebe s Edwardem zamilují a stane se z nich nerozlučný pár. Edward jí nato prozrazuje svoje tajemnství - je upír. To však Bellu nezastraší a naopak chce být stejná jako on. Tak jí tomu chce všemi způsoby zabránit. Jak to ale vše dopadne když bude Bella v nebezpečí a bude držena záludným upírem Jamesem? To vše se dozvíte když si přečtete knihu.

Autor: Stephenie Meyerová
Rok vydání: 2OO5
Vydavatel: Little Brown and Company
Vydavatel v ČR: Egmont
Počet stran: 498
KAPITOLY:
1. První pohled
2. Otevřená kniha
3. Fenomér
4. Pozvání
5. Krevní skupina
6. Noční můra
7. Strašidelné historky
8. Port Angeles
9. Teorie
10. Vyptávání
11. Komplikace
12. Balncování
13. Doznání
14. Duch nad hmotou
15. Cullenovi
16. Carlisle
17. Hra
18. Lov
19. Loučení
20. Netrpělivost
21. Tlefonát
22. Hra na schovávanou
23. Anděl
24. Slepá ulička
Epilog - Příležitost

Nový Měsíc - INFO

17. října 2009 v 21:33 | Werushka |  NEW MOON
OBSAH:
Edward opouští Bellu, protože ji nechce zbytečně vystavovat nebezpečí. To ale ještě neví, jaké příhody zhroucenou Bellu potkají když odejde. Nejdřív hledá útechu u kamaráda Jacoba z La Push, o kterém za zanedlouho začne myslet, že jí něco tají. Nakonec zjistí že je vlkodlak.
On jí miluje víc než kamarádku, ale Bella cítí že její srdce patří pořád jeno Edwardovi. Ze zoufalství pro Edwardův hlas, který slíchává když je v nebezpečí, se vydá na louku, kam jí předtím zavedl Edward, aby jí ukázal svoje schopnosti. Tam najde Laurenta, který tak číhá na úkor Victorie, která se chce pomstít za to, že Edward zabil jejího druha Jamese. Navíc bude chtít Edward zpáchat sebevraždu a Bella ho pojede společně s Alicí do Volterri v Itálii zachránit.

Autor: Stephenie Meyerová
Datum vydání: 2006
Vydavadel: Little Brown and Company
Vydavatel v ČR: Egmont
Počet stran: 464
Kapitoly:
1. Oslava
2. Stehy
3. Konec
4. Probuzení
5. Podvodnice
6. Přátelé
7. Opakování
8. Adrenalin
9. Třetí kolo
10. Louka
11. Kult
12. Vetřelec
13. Zabiják
14. Rodina
15. Tlak
16. Paris
17. Návštěva
18. Pořeb
19. Závod
20. Volterra
21. Rozsudek
22. Let
23. Pravda
24. Hlasování
Epilog - Smlouva

Kristen se vyjadřuje k Twilight

17. října 2009 v 17:59 | Werushka |  KS » NEWS
"Rob vůbec nechtěl toho nadpozemsky žhavého týpka hrát!"

"Musím se přiznat, že před natáčením jsem knížku Stmívání neměla vůbec v ruce. A přitom opravdu hodně čtu, hlavně velké klasiky!"

"Bella je naivnější než já, ale je to taky hodně dospělá holka. Je silná, naslouchá svám instinktům a následuje svoje city."

"Kdybych Stmívání psala já, tak by se Bella s Edwardem vyspala, a pak by umřela."

"Mezi mnou a Robertem opravdu funguje nějaká neuvěřitelná chemie. Jsme naladěni na stejnou vlnu a hodně jsme se spolu nasmáli!"

Contact to Kristen Stewart

17. října 2009 v 17:08 | Werushka |  KS » INFO
Kristen Stewart
Special Artists
Agency Inc.
9465 Wilshire Blvd.
suite 890
Beverly Hills, CA
90210

Kristen Stewart - INFO

17. října 2009 v 17:03 | Werushka |  KS » INFO

Celé jméno: Kristen Stewart

Datum narození: 9.4. 1990

Místo narození: Los Angeles, USA

Znamení: Beran

Povolání: Herečka

Výška: 168 cmFilmografie:
V roce 2005 si zahrála s Jodii Fiste ve filmu Úkryt. O rok později je viděna v hororu The Messengers, kde si zahraje s Meg Rayen. Dále taky s Adamem Brodym ve filmu In the Land of Women. Pak účinkovala v televizním filmu, díky kterému získala velký obdiv a chválu kritiků. Ve filmu Zathura si zahrála starší sestru Dannyho. Střihla také filmy jako například Chyťte tu holku nebo Životní jistoty. Velký úspěch jí přinesl film Útěk do divočiny. V tomto dramatu si zahraje prchající hippiesačku.

Její největší trhák byl zatím film Stmívání z roku 2008, kde jí můžeme vidět jako Bellu Swanovou, stěhující se do městečka jménem Forks. Tak se zamiluje do upíra Edwarda Cullena se kterým prožije neobyčejné zážitky.
Protože má série Twilight ještě tři pokračování na kterých se bude Kristen podílet má na dalších pár let práci zajištěnou.
Mezi 2. pokračováním Stmíváním, Novým Měsícem, natáčela film The Runaways, pro který se musela nachat ostříhat a nabarvit vlasy, protože hrála hlavní roli zpěvčky Joan Jett (můžete znát její hit I Love Rock´n´Roll). V jejím momentálně nejnovějším filmu, který se zatím natáčí, bude Kristen skoro pořád nahá. Bude to ro ni nejspíš velký zlom z jejích posledních rolí. Snímek se jmenuje Welcome to Rileys


Přítelé a kamarádi:
Před natáčením Stmívání chodila Kristen s Michaelem Angaranem. Když si ale právě Stmíváním získala spoustu fanoušků a s Robertem Pattinsonem (hraje Edwarde, chodí s Bellou) musela chodit na premiéru filmů, nemohla už se tak tolik věnovat Micaelovi. Ten jí pořád sledoval protože se do novin dostala informace že Robert tajně chodí s Kristen. Robert říkal že je Kristen dívka jeho snů a Kristen zase že jsou jenom přátelé. Robert se ale nevzdal a Michael také ne:
Michael požádal Kris o ruku, ta to ale odmítla s tím že je moc mladá. On to samozřejmě pochopil ale burvár pořád vymýšlel nové věci kterými by mohl dát filmové milence dohromady.
Nikdo neví co nakonec vedlo Kris k tomu, že odstoupila od svého rozhodnutí být s Robertem Pattinsonem jen přátelé a rozejít se s Michaelem Angaranem. Celý svět, který fandil v lásce Robovi a Kristen byl nadčený, a to i přesto, že se takovéhle zprávy dlouho utajovaly.

Její nejlepší kamarádkou je jí herecká kolegině Nikki Reed (Rosalie, Twilight), se kterou hraje ve filmu Twilight a nenávidí se. V reálném životě je to ale úplný opak. Jsou nejlepší kamarádky a potkali se už před začátkem natáčení. Nikki dokonce Kristen momentálně doprovází na natáčení Kristinyho nového filmu Welcome to Rileys a podporuje jí.

Dalším nejlepším kamarádem Kristen je Taylor Lautner - též její herecký kolega. Ve Stmívání se s ní zahrál jen na pár okamžiků ale v New Moon spolu budou na place pořád. Říká se že Taylor si na Kristen taky dělal zálusk, ale když ona dala přednost Robovi, stáhl se do ústraní.
I am fan of: