AG » NEWS

Ashley Greene - On The Set,NEW Film

15. října 2010 v 16:47 | Nency & Van ©
Objevily se čtyři fotky Ashley Greene z natáčení Ashleyininého nového filmu.Na natáčení s ní byl i její přítel Joe Jonas z kapely Jonas Brothers.Ashley to slušelo,červená barva vypadá na ní úplně skvěle.
................................................................................................................................................................
» Počet fotek: 4

Ashley Greene with Joe Jonas in Los Angeles (28/9/2010) - Video

2. října 2010 v 10:43 | Nency & Van ©
Objevilo se také jedno nové video z 28.září 2010 kdy byla Ashley nakupovat s Joem Jonasem dárek pro jeho bratra Fankieho :)) video je skvělé.
...............................................................................................................................................................

Ashley Greene & Joe Jonas » Tweets

27. srpna 2010 v 12:49 | Veronique*
Jak roztomilé :). Nejenže se jako správný pár objevují spolu, chodí spolu na vačeře a nakupovat, ale oni si potom ještě přes svoje profily na Twitteru píšou zrávy, které může číst celý svět.
_______________________________________________________________________________________________________

kristen-stewart-cz.blog.cz
kristen-stewart-cz.blog.cz
Ashley: @joejonas Děkuji za pozvání na hru Road Dogs. Škoda, že jste prohráli :[Joe: @ashleymgreene Bez problému! Jsem rád, že jsi přišla, ale dobře víš, že hra nebyla jediná věc, kterou jsem ten den prohrál ;o) 

Joe Jonas on FOX News about the Romance with Ashley Greene!

27. srpna 2010 v 9:18 | Veronique*
kristen-stewart-cz.blog.cz
Objevily se další zvěsti o vztahu Ashley Greene a Joea Jonase. Poté, co se Joe objevil na premiéře Eclipse (byl Les Miserables za svým bratrem Nickem a zastvil se na premiéře, kde si sedl vedle Nikki Reed) si dali Ash a Joe schůzku. Před 14 dny se objevily fotografie, které byly ukořistěny v LA, kde tito dva kráčeli bok po boku. Do teď Joe nikdy nekomentoval zvěsti o jeho údajném románku s hvězdou Twilight, ale v pondělí večer, kdy Fox News zveřejnilo tyto fotky, nemohl jejich zvěsti poptíř ani potvrdit. "Jak říkám, snažíme se skoordinovat náš osobní a profesionální život.. Je to "náš" osobní život!"
I když jejich románek ještě není potvrzený, zaujala Fow News myšlenka, jak jim to asi klape, když Joe Jonas jezdí po turné s jeho kapelou, bratry a Demi Lovato, zatímco Ashley natáčení LOL s Miley Cyrus. Každopádně jim většina lidí vztah přeje :)

Ashley Greene will Atted at MTV Video Music Awards 2010!

26. srpna 2010 v 13:49 | Veronique*
vampire-diaries-cz.blog.cz
Po oznámení, že několik kapel, které skládají písničky pro soundtrack k Twilight sáze jako třeba Muse, byly nominovány na MTV Video Music Awards 2010, se spekulovalo, kdo z hereckého obsazení se na akci objeví. Teď je zveřejněný seznam herců, kteří tam budou, ale ještě  není kompletní.

MTV se vyjádřilo takto: "Ashley Greene bude jeden z moderátorů, kteří té noci budou provázet přímým přenosem. Ten bude probíhat 12. září v Nokia Theatre v Los Angles."
Přestože tenhle rok většinu akcí herci z Twilight odmítají, bylo by dobré, aby tam byla alespoň jedna osoba, která by, kdyby Twilight vyhráli, převzala cenu. V roce 2009 byli na akci kromě Ashley ještě Taylor Lautner, Robert Pattinson a Kristen Stewart a představovali nový trailer na New Moon a odnesli si i ceny za soundtrack. Ale vzhledem k tomu, že tento rok se budou VMA konat dříve předtím, než se začne natáčet další díl ságy, není jisté, jestli, i když by se herci akce účastnili, by si odnesli nějakou cenu.
Fotka Ashle vedle textu je z minulého předávání VMA.

Ashley Greene » NEW Photo from "Company Mark"

7. srpna 2010 v 21:54 | Posted by: Veronique*
Objevila se jedna nová fotka, kterou Ashley Greene nafotila do speciální kampaně Mark. Nevím, o co v té kampani jde, ale doufám, že to je pro dobrou věc :)

imagebam.com  imagebam.com

Ashley Greene >> VIVA´s "10 Vampires We Loved"

29. července 2010 v 19:42 | Werushka
Ashley Greene se umístala v žebříčku "10 Upírů, které milujeme" na 9. místě. Tady je video, které bylo sestříháno se snímky, kde Ashley hrála a s jejími staršími fotkami. Povedené video :)
kristen-stewart-cz.blog.cz

Ashley Greene and her Character in "LOL"

20. července 2010 v 15:03 | Werushka
Nedávno se objevila první fotka mimo natáčení, kterou Ashley dala na svůj Twitter. Na fotce je Ashley vyfocena s účesem, který je charakteristický pro její roli ve filmu LOL, který začala natáčet 16. 7. 2010. Fotku v článku mám od Deedou. Ashley je na ní srovnávána s herečkou, která hrála v původní verzi filmu.
kristen-stewart-cz.blog.cz
Ashley Greene in LOL

Ashley Greene ve filmu s Miley Cyrus?

8. července 2010 v 19:08 | Werushka
kristen-stewart-cz.blog.czO Ashley Greene, která hraje Alici Cullen v Twilight, a Thomasu Janeovi se jedná, zda budou hrát s Miley Cyrus a Demi Moore ve filmu LOL, remaku francouzské komedie. Ve filmu budou hrát také Ashley Hinshaw a George Finn.

Liza Azuela je režisérka filmu, který byl původně natočený Michaelem Shambergem a Staceym Sherem. Příběh se soustředí na dospívající dívku (Cyrus) a jejího více sexuálně zkušeného přítele (Finn), zatímco jeho rozvedenou matku (Moore) se snaží předejít životem.

Ashley bude hrát tipickou "potvoru" vysoké školy, Jana otce Miley Cyrus a Hinshaw nejlepší kamarádku Cyrus a jako její láska byl vybrán Dougals Booth.

Ashley Greene zastoupená inovativními umělci a McKeon Myon Management, nedávno dotočila The Apparition (Zjevení), nadpřirozený triller Worner Bros - Dark Castle (Temný hrad). Nedávno také natáčela Butter (Máslo), indickou komedii v hlavní roli s Jennifer Garner a Hugh Jackmanen.

Happy Birthday Ashley Greene!

21. února 2010 v 19:04 | Werushka
Ashley Greene, kterou známe především rolí Alice Cullen z Twilight ságy, má dnes 21.2. své 23. narozeniny. Za celý tento blog jí přeji všechno nejlepší!

Ashley Greene´s NEW Project - The Apparition

7. února 2010 v 13:22 | Werushka
Ashley Greene
Start filming "THE APPARITION" tomorrow! Thank you to all of my fans for the love and support and for making this possible! Love you guys!

Začátek natáčení "THE APPARITION" (Zjevení) zítra! Děkuju všem svým fanouškům za lásku a podporu skutečné tvořivosti. Děkuji vám kluci!

Ashley Greene v reklamní kampini na džíny

7. února 2010 v 13:20 | Werushka

Ashley Greene - Behind the Scenes of Teen Prom

7. února 2010 v 13:07 | Werushka
free image host.free image host.free image host.free image host.free image host
 
 

Reklama
I am fan of: