BREAKING DAWN » NEWS

Breaking Dawn » Maggie as Irina,New Cast

3. října 2010 v 7:36 | Nency & Van ©
Ve Breaking Dawn se také začně objevovat nový kmen upírů,Denali kteří žijí na Aljašce.Maggie Grace,známá například ze seriálu Ztraceni si zahraje upírku Irinu.Právě jí je věnován tento díl Clevver Tv.
................................................................................................................................................................

Breaking Dawn » Has Renesmee Been Cast?

3. října 2010 v 7:27 | Nency & Van ©
Toto video je z Clevver Tv,kde tentokrát probrali,kdo bude ve 4.díle Twilight Ságy,Breaking Dawn ztvárňovat postavu Renesmee Cullen.Už je rozhodnuto,dceru Edwarda a Belly Cullenových si zahraje Mackenzie Foy.Ve videu se toho o ní,ale dozvíte více.
................................................................................................................................................................

Breaking Dawn » January 11

16. září 2010 v 18:47 | Nency & Van ©
kristen-stewart-cz.blog.cz ©2009 - 2010

Tak mám první skvělou zprávu...tohle je zpráva z Twiteru a týká se už Breaking Dawn,takže scénář už je napsaný a 11.January ( 11.ledna ) už se začíná natáčet první díl ( scéna ) ve Vancouveru je to přiblížně skoro za čtyři měsíce,ale už těď se  nesmírně těším na první fotky apod...máme se na co těšit ;) Kopírujte se zdrojem,hodně cená informace,kterou jen tak nenajdete ! :D

Breaking Dawn, Part II - Release Date November 16th 2012!

5. srpna 2010 v 11:46 | Posted by: Veronique*
Konečně tu máme zveřejněné oficiální datum premiéry druhé části filmu Breaking Dawn. Datum je 16. listopadu 2012. Je to sice daleko, ale předpokládaný konec světa má být až o měsíc později v roce 2012 :D

kristen-stewart-cz.blog.cz

Lee Pace as. Garrett in Breaking Dawn?

29. července 2010 v 19:21 | Posted By: Veronique*
kristen-stewart-cz.blog.cz
ATT: Gossip Cop napsal článek podotýkající na to, že ještě nebyl vybrán herec, který bude hrát roli Garretta v Breaking Dawn. Zástupci Summitu Entertainmentu potvrzují, že casting na roli pořád probíhá. Záleží ale na produkci.
Znáte Leea Pace? Možná je na čase dozvědět se o něm něco více, protože Lee je už jenom krůček od toho dostat roli Garretta v dalším dílu ságy Rozbřesku. Takže jakou roli má dostat tenhle roztomilý Lee Pace? Pace snad lépe známý pro jeho roli v revoluční show Pushing Daisies se uchází o roli Garretta, vysokého upíra s pískovou bravou vlasů, jak ho v knize popisuje Stephenie Meyerová. Tento upír je velký přítel Edwarda (Roberta Pattinsona). Je to jeden z kočovných upírů a udržuje si odstup od ostatních. Stojí pevně nohama na zemi, je uvolněný, občas ale výbušný. Je lehkomysný a má vždy dobrou náladu.
"Lee je největším favoritem na tuto roli," řekli E! News.
Nic ale ještě nepotvrdil, taže nic není oficiální.

Taylor and Kristen answer questions about Breaking Dawn

12. července 2010 v 13:49 | Posted By: Veronique*
kristen-stewart-cz.blog.cz
Taylor Luatner a Kristen Stewart jsou čím dál tím pohodlnějíš v odpovídání otázek ohledně Breaking Dawn. Otázky a odpovědi se většinou liší. Třeba na tiskové konferenci ve Švédsku to Taylor Lautner bral s humorem a řekl:

"Bude to velmi zajímavé. Nikdy jsem na natáčení neměl miminko až do teď. Bude vyžadovat hodně pozornosti. Neviděli jsme scénář, ale víme, co se děje v knize a to se nezmění. No, bude to náročné, ale dychtm po tom udělat to."
 
 

Reklama
I am fan of: