ROBERT & KRISTEN

Kristen Stewart and Robert Pattinson in Los Angeles (5/10/2010)

6. října 2010 v 15:38 | Nency & Van ©
Nové fotky Roberta a Kristen.Kteří byli viděni včera 5.října v Los Angeles když nasedávali do auta.Na fotkách je i jejich kamarád Tom.Fotek je jen čtyři a ještě k tomu v malé velikosti.
................................................................................................................................................................
» Počet fotek: 4

With fans » 013

26. září 2010 v 19:28 | Nency & Van ©
Jedna nová fotka z premiéry Eclipse z nějaké konference fotka Kristen Stewart a Roberta Pattinsona s nějakou fanynkou asi..pěkná,akorát není ani v NQ a ani v HQ což je špatné má špatnou kvalitu..ale slušelo jim to ;)
................................................................................................................................................................
» Počet fotek: 1
imagebam.com

Taylor L.,Kristen S.,Robert P. - Photoshoot » Entertainment Weekly

22. září 2010 v 16:31 | Nency & Van ©
Ahojky,já sem si sama za svoje známky dala menšího zaracha,takže tu už nebudu tak často .. omlouvám,ale dneska sem našla pouze nové fotky ze shootu pro magazín Weekly s Taylorem,Robertem a Kristen..jsou dokonalé ;) ♥ Omlouvám se ještě jednou..kdo by se mnou chtěl nějak mluvit,,může si mě přidat na icq: 606-938-731 :)
_______________________________________________________________________________________________________
- Počet fotek: 14
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen Stewart and Robert Pattinson in New Orleans ( 14/9/2010 )

15. září 2010 v 21:28 | Nency & Van ©
Kristen s Robertem se společně objevili v New Orleans v nějaké restauraci,tohle jsou bohužel jenom tři nekvalitní fotky od fanoušků,kde je moc z blízka nejde vidět,udělala jsem tam šipky kde je aspoň můžete trochu zahlednout,určitě jim to slušelo ♥ :)
_______________________________________________________________________________________________________
-Počet fotek: 3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NEW Robsten Photo from Premiere of Eclipse in LA!

1. srpna 2010 v 21:21 | Posted by: Veronique*
Objevila se nová fotka z After Party premiéry Eclipse v Los Angeles, která byla 24. 6. 2010. Tohle je naprosto dokonalá fotka! Bože, já nemám slov. I když se šířily všelijaké pomluvy o vztahu Kristen a Roba, tak jsem vždycky doufala, že mezi nimi přes to všechno něco je. Asi jsem nebyla jediná, kdo takhle uvažoval.. :) Jsem vážně ráda za tuhle fotku, protože je to alespoň malý důkaz, že mezi nimi něco je.

imagebam.com  imagebam.com

Edward & Bella at Museum in San Antoino (Texas)

24. července 2010 v 14:27 | Werushka
Vosková figurína Edwarda a Belly se objevila v muzeu voskových figurín v Texasu v San Antoinu. Zatím jsou takovéhle figuríny jenom dvě na světě.
kristen-stewart-cz.blog.cz
imagebam.com

Robert Pattinson se těší, až bude z Kristen Stewat upírka!

13. července 2010 v 18:36 | Werushka
kristen-stewart-cz.blog.cz
"Líbí se mi ten nápad," řekl. "Vždycky jsem si stěžoval na tu spoustu make-upu a červených kontaktních čoček a Kristen říkala: ´Ty jsi ubohý, proč to pužíváš? Tak jsem rád, že z ní taky bude upírka. Teď uvidí, jaké to je. Budu jí říkat to samé!

Robsten at MTV Movie Awards - Show (6. 6. 2010)

9. července 2010 v 18:14 | Werushka
Kristen Stewart a Robert Pattinson podruhé vyhráli na MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek." Při předávání cen a proslovu udělali takovou show, která je stejně jako minulý rok nezapomenutelná :)
kristen-stewart-cz.blog.cz
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Robsten - Photoshoot >> Harper´s Bazaar (NEW Outtakes)

9. července 2010 v 15:33 | Werushka
Z photoshootu, který Kristen a Rob nafotili pro Harper´s Bazaar, se objevilo pár nových fotek. Jsou hodně podobné těm, které už se objevily dříve, ale pořád jsou nádherné :) .. Škoda jen, že je na nich ten tag. Doufám, že se objeví i bez něj.
kristen-stewart-cz.blog.cz
imagebam.com  imagebam.com  imagebam.com

Robsten in Beverly Hills

17. dubna 2010 v 16:59 | Werushka
Objevili se fotky, které zachycují Roberta Pattinsona a Kristen Stewart v Beverly Hills. Podle prostředí to vypadá na nějaký bar, kdo ví :)

free image host  free image host  free image host

Robsten i Budapest (11.4. 10)

13. dubna 2010 v 20:48 | Werushka
Robert Pattinson v Budapešti natáčel svůj nový film Bel Ami, když za ním Kristen Stewart pravděpodobně přejela na návštevu ( :D ). Není to potrvzené, ale bylo by fajn vidět další náznaky toho, že spolu opravdu něco mají.
kristen-stewart-cz.blog.cz
kristen-stewart-cz.blog.cz

Kristen & Robert on airport in Heathrow (26.2-10)

27. února 2010 v 11:47 | Werushka
Včera se Robert a Kristen objevili na letišti v Heathrow. Zatím jsou tu jenom dvě fotky, na kterých je zatím zřetelná jenom Kristen a jsou velice nekvalitní. Doufám, že se jich objeví více.

Rob & Kris v Londýně

7. února 2010 v 13:52 | Werushka
Všichni se na Twitterech hádali jestli strávila Kristen Vánoce se svojí rodinou v LA nebo s Robem v Londýně, kde má on svoji rodinu. Konečně se objevili fotky, které dosvědčují to, že byli oba v Londýně, kde je před obchodem zastavila fanynka :)

Jsem ráda, že tyto fotky jsou moc jim to přeju :)

Kristen Stewart on Jimmy Kimmel with Robert Pattinson and Taylor Lautner

2. prosince 2009 v 21:05 | Werushka
 
 

Reklama
I am fan of: